Wygimbus gazetka szkolna

Wstępniak z numeru czwartego

Wiosna, wiosna, wiosna, ach to Ty … !

Witamy wszystkich w czwartym, świątecznym numerze naszej gazetki. Zawitała do nas wyczekiwana wiosna, więc teraz będzie już coraz cieplej i piękniej na dworze. Będziemy mogli obserwować jak budzi się do życia przyroda, jak zacznie zielenić się trawa i drzewa oraz będziemy mogli cieszyć się cieplutkim wiaterkiem i pierwszymi promykami wiosennego słoneczka. Och, jak cudownie jest na samą myśl o tym!

Wstępniak z numeru trzeciego

Witamy wszystkich czytelników w trzecim, walentynkowym numerze naszej  szkolnej gazetki. Ferie zimowe już za nami, następna dłuższa przerwa przypada w Święta Wielkanocne, czyli za niecałe dwa miesiące. Teraz przed nami czas nauki i wytrwałego chodzenia do szkoły. Za oknami bardzo zmienna pogoda, ale jednak cały czas zimowa. Jednego dnia pada śnieg, a następnego zostają po nim tylko wielkie kałuże. :( Jednak pewnie większość z nas wyczekuje już wiosny, pierwszych promyczków słońca i budzącej się do życia przyrody. Jednak musimy być cierpliwi – niedługo takie dni nadejdą.

Zachęcamy do lektury naszego pisemka i przypominamy o zaproszeniu do współpracy przy redagowaniu szkolnej gazetki. Gdyby ktoś się zdecydował i chciał spróbować swoich sił w pisaniu lub graficznym opracowaniu pisma – czekamy na Was w każdy czwartek o godzinie 15.00 w bibliotece szkolnej.

W związku z nadchodzącym Świętem Zakochanych, wszystkim zakochanym życzymy miłego dnia, singlom wytrwałości, a niektórym - więcej odwagi ! :) :) :)

Redakcja Wygimbusa

Wstępniak z numeru drugiego

Witamy wszystkich w drugim, świątecznym numerze gazetki szkolnej. Bożonarodzeniowy nastrój pewnie udziela się większości z nas, gdyż jeszcze kilka dni do Świąt i do wyczekiwanej przez wielu przerwy świątecznej. Cztery miesiące nauki w nowym roku szkolnym już za nami – jak ten czas szybko leci! Perspektywa ferii zimowych, które w tym roku przypadają już w drugiej połowie stycznia,  wywołuje u większości uśmiech na twarzy. :-) Może spadnie śnieg i będą to takie ferie z prawdziwego zdarzenia?

Przypominamy o zaproszeniu do współpracy przy redagowaniu naszej szkolnej gazetki. Gdyby ktoś się zdecydował i chciał spróbować swoich sił w pisaniu lub graficznym opracowaniu pisma - zapraszamy na cotygodniowe spotkania w czwartki o godzinie 15.00 do biblioteki szkolnej.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkich Nauczycielom, Pracownikom Szkoły i Uczniom życzenia:

Niechaj magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Wam spokój i radość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem.
Życzymy Świąt wypełnionych miłością i ciepłem, niosących pomyślność i odpoczynek.
Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,
pełnego zdrowia, wiary, optymizmu i szczęścia.

Redakcja Wygimbusa

Wstępniak z numeru pierwszego

Witamy Wszystkich w pierwszym w tym roku szkolnym wydaniu Wygimbusa. Wakacje przeszły już do historii, więc zabieramy się do całorocznej pracy. Mamy nadzieję, że nasza szkolna gazetka wielu przypadnie do gustu i z chęcią będziecie po nią sięgać. W planach mamy wydawanie jej jako dwumiesięcznika. Wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w jej redagowaniu, serdecznie zapraszamy na nasze cotygodniowe spotkania w każdą środę o godzinie 15.25 w bibliotece szkolnej.

Z okazji rozpoczętego roku szkolnego życzymy wszystkim ogrooooooomnego zapału do nauki, samych piąteczek w dzienniku, no i wytrwałości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zapraszamy do lektury -  Redakcja Wygimbusa

Statystyka odwiedzin