Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Lewinie Brzeskim

w Lewinie Brzeskim

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Uroczysta gala podsumowująca tegoroczną edycję Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

Email Drukuj PDF

12 czerwca 2017 r. w Filharmonii Opolskiej  odbyła się uroczysta gala podsumowująca tegoroczną edycję Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w województwie opolskim.

Na gali obecni byli: pan Michał Siek – Opolski Kurator Oświaty, pan Artur Zapała – Opolski Wicekurator Oświaty oraz pani Joanna Wnuk - dyrektor Wydziału Rozwoju Edukacji Opolskiego Kuratorium Oświaty.

Wręczono nagrody oraz dyplomy laureatom poszczególnych konkursów, a ich rodzicom i nauczycielom przygotowującym ich do konkursów podziękowania i gratulacje. Uczestnikiem tej uroczystości była uczennica naszego gimnazjum Julia Mazur, która uzyskała tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Geograficznym w roku szkolnym 2016/2017. Julia jest piątym laureatem Konkursu  Geograficznego naszego gimnazjum. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.