Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków

w Lewinie Brzeskim

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Sukcesy i osiągnięcia

Email Drukuj PDF

Przedstawiamy laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych - uczniów naszego gimnazjum.

 

Rok szkolny 2016/2017
Julia Mazur - uczennica kl.3a - laureatka konkursu geograficznego w 2017 r.


Rok szkolny 2015/2016

Aleksandra Kawiak - uczennica kl.3a - finalistka konkursu polonistycznego w 2016 r.

Jakub Joniak - uczeń kl.3a - laureat konkursu geograficznego w 2016 r.


Rok szkolny 2014/2015

Marcin Oleksy - uczeń kl.3c - finalista konkursu matematycznego w 2015 r.


Rok szkolny 2013/2014

Aleksandra Kucharska - uczennica kl.3a - finalistka konkursu geograficznego w 2014 r.


Rok szkolny 2012/2013

Mateusz Kowalski - uczeń kl.2a - laureat konkursu matematycznego w 2013 r.

Jakub Janicki - uczeń kl.3c - finalista konkursu matematycznego w 2013 r.


Rok szkolny 2009/2010

Agnieszka Kaczan - uczennica kl.3c - laureatka konkursu biologicznego w 2010 r.

Kacper Nowak - uczeń kl.3a - finalista konkursu historycznego w 2010 r. i finalista konkursu geograficznego w 2010 r.

Ewa Marczewska - uczennica kl.3c - finalistka konkursu geograficznego w 2010 r.

Agnieszka Kita - uczennica kl.3b - finalistka konkursu chemicznego w 2010 r.


Rok szkolny 2008/2009

Kacper Nowak - uczeń kl.2a - najmłodszy laureat konkursu chemicznego w 2009 r.

Justyna Litwinowicz - uczennica kl.3a - laureatka konkursu chemicznego w 2009 r. i finalistka konkursu geograficznego w 2008 r.

Tomasz Fornal - uczeń kl.3a - finalista konkursu chemicznego w 2009 r.


Rok szkolny 2006/2007

Arkadiusz Fornal - uczeń kl.3d - laureat konkursu chemicznego w 2007 r.

Jacek Wal - uczeń kl.3d - finalista konkursu chemicznego w 2006 r. oraz 2007 r.

Bartłomiej Zalewski - uczeń kl.3d - finalista konkursu historycznego w 2006 r.


Rok szkolny 2005/2006

Rafał Wal - uczeń kl.3a - laureat konkursu chemicznego w 2006 r.

Gracjana Sobczyszyn-Żmudź - uczennica kl.3c - finalistka konkursu geograficznego w 2006 r.



Rok szkolny 2004/2005

Aneta Kępara - uczennica kl.3c - finalistka konkursu geograficznego w 2005 r.



Rok szkolny 2003/2004

Justyna Błocka - uczennica kl.3b - laureatka konkursu geograficznego w 2004 r., finalistka konkursu geograficznego w 2003 r. i finalistka konkursu chemicznego w 2004 r.

Bartosz Wybult - uczeń kl.3c - finalista konkursu chemicznego w 2004 r.

Anna Karczmar - uczennica kl.3c - finalistka konkursu chemicznego w 2004 r.


Rok szkolny 2002/2003

Anna Pietrzkiewicz - uczennica kl.3b - laureatka konkursu geograficznego w 2003 r.

Katarzyna Szyłko - uczennica kl.3d - finalistka konkursu geograficznego w 2003 r.

Jacek Ciepichał - uczeń kl.3c - finalista konkursu matematycznego w 2003 r.

Daniel Zynder - uczeń kl.3b - finalista konkursu geograficznego w 2003 r.


Rok szkolny 2001/2002

Anna Kutowska - uczennica kl.3b - laureatka konkursu biologicznego oraz chemicznego w 2002 r. i finalistka konkursu biologicznego oraz chemicznego w 2001 r.

Justyna Zawadzka - uczennica kl.3e - laureatka Regionalnego Konkursu Historycznego w 2001 i 2002 r.

Szymon Sobczyszyn - Żmudź - uczeń kl.3d - laureat konkursu geograficznego w 2002 r. i finalistka konkursu geograficznego w 2001 r.

Agata Błahitka - uczennica kl.3b - finalistka konkursu matematycznego w 2001 r.

 

WIRTUALNA SZKOŁA

Odwiedziny

Naszą witrynę przegląda teraz 920 gości 

Statystyka odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś23714
mod_vvisit_counterWczoraj26523
mod_vvisit_counterW tym tygodniu163908
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu195621
mod_vvisit_counterW tym miesiącu645075
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu584324
mod_vvisit_counterOgółem6583674

Dziś: Cze 22, 2017