Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków

w Lewinie Brzeskim

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy na stronie Gimnazjum w Lewinie Brzeskim

Informacja dla uczniów

Email Drukuj PDF

Przed Wami realizacja obowiązkowego projektu edukacyjnego w gimnazjum. Jeśli jeszcze go nie zrealizowaliście - to ostatni dzwonek, żeby zaplanować pracę. W Strefie Ucznia jest zakładka Szkolna Baza Projektów Edukacyjnych. Tam są propozycje tematów wraz z opiekunami. Możecie też sami zaproponować temat i znaleźć opiekuna. Powodzenia!Uwaga trzecioklasiści!

 

"Narzędzia w działaniu"

Email Drukuj PDF

narzedzia-w-dzialaniu

Miło nam poinformować, że w naszym gimnazjum realizujemy przedsięwzięcie „Narzędzia w działaniu”, którego celem jest upowszechnienie wykorzystywania w praktyce lekcyjnej ciekawych rozwiązań dydaktycznych opublikowanych w Bazie Dobrych Praktyk.

Prezentowane tam ćwiczenia i zadania, opracowane przez nauczycieli oraz ekspertów Instytutu Badań Edukacyjnych, sprawdzone w licznych badaniach, wspierają kształcenie kompetencji przedmiotowych uczniów na III etapie edukacji. Baza Dobrych Praktyk w 2014 roku została wyróżniona przez europejską sieć organizacji naukowych i badawczych – KeyCoNet.

Działanie jest prowadzone w ramach projektu „Badanie jakości i efektywności edukacji oraz instytucjonalizacja zaplecza badawczego”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach PO KL.

Przedsięwzięcie realizują panie Krystyna Pańpuch oraz Anna Dobrowolska-Urbanek.

 

Konkurs dla uczniów

Email Drukuj PDF

Z okazji kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości zapraszamy wszystkich uczniów naszego Gimnazjum do udziału w konkursie na najlepszą pracę związaną z tą rocznicą.

Więcej…
 

ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI W NASZYM GIMNAZJUM

Email Drukuj PDF

Więcej…
 

Wyjazd integracyjny uczniów klas pierwszych

Email Drukuj PDF

Dnia 26 września 2014 roku uczniowie klas pierwszych gimnazjum, wraz ze swoimi wychowawcami p. Iwoną Kasprzak, p. Ireną Kwiatkowską i p. Aleksandrą Adamczak, wyruszyli na wycieczkę integracyjną do Złotego Stoku. Przed godziną 8 wszyscy stawili się na miejscu zbiórki i już kilka minut później ruszyliśmy w drogę.

Nasze zwiedzanie rozpoczęliśmy od obejrzenia Muzeum Gazownictwa w Paczkowie. Pan przewodnik oprowadził nas po terenie muzeum, które zostało utworzone na terenie byłej gazowni w listopadzie 1991 roku i stanowi jedyny w Polsce obiekt, gdzie w całości zachowały się urządzenia do produkcji gazu miejskiego.

Więcej…
 

Nowe zadania ortograficzne

Email Drukuj PDF

Już są dostępne w Strefie Ucznia nowe zadania ortograficzne.

 


Strona 1 z 10

WIRTUALNA SZKOŁA

Odwiedziny

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Statystyka odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś187
mod_vvisit_counterWczoraj956
mod_vvisit_counterW tym tygodniu5898
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu4838
mod_vvisit_counterW tym miesiącu187
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu25496
mod_vvisit_counterOgółem424332

Dziś: Lis 01, 2014