Informacje dla Rodziców

Informacja dla Rodziców

Dyrekcja Gimnazjum informuje, ze zgodnie z harmonogramem w dniu 16 maja br. (tj. wtorek) odbędą się spotkania z Rodzicami. Wychowawcy przedstawią propozycje ocen końcoworocznych, w tym zagrożenia oceną niedostateczną. Zebrania rozpoczną się o godzinie 18.00.

Informacja dla Rodziców

Dyrekcja Gimnazjum informuje, że zgodnie z harmonogramem w dniu 21 marca 2017 r. odbędą się spotkania z Wychowawcami.

Rodziców uczniów klas trzecich zapraszamy na godzinę 17.30 do Sali Kolumnowej (parter) na spotkanie z p. Dyrektor na temat egzaminu gimnazjalnego.

Wszystkie zebrania z Wychowawcami rozpoczną się o godzinie 18.00.

W klasach trzecich omówione zostaną wyniki egzaminów próbnych - Uczniowie przychodzą z Rodzicami.

Informacja dla Rodziców

Dyrekcja Gimnazjum informuje, że zgodnie z harmonogramem, w dniu 13 grudnia od godz. 18.00 odbędą się spotkania dla Rodziców, podczas których Wychowawcy przedstawią propozycje ocen semestralnych oraz zagrożenia oceną niedostateczną. Obecność Rodziców jest obowiązkowa.

W tym samym dniu o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie do Sali Kolumnowej (parter)
nt. PRZESTĘPCZOŚĆ NIELETNICH I ICH ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNA.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału.

Ubezpieczenie uczniów w roku szkolnym 2016/17

Informacje nt. ubezpieczenia czytaj

Procedura zgłoszenia szkody czytaj

Spotkanie dla Rodziców

Dyrekcja gimnazjum informuje, że w dniu zebrań z Rodzicami,

tj. 25 października (wtorek) br. o godzinie 17.00

w Sali Kolumnowej (parter) odbędzie się spotkanie

nt. JAK POROZUMIEĆ SIĘ Z NASTOLATKIEM?

Spotkanie potrwa 45 min., poprowadzi je psycholog, terapeuta p. Sebastian Pluta.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału.

Program nauczania WDŻWR

Opis przedmiotu i program nauczania Wychowanie do życia w rodzinie