Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Lewinie Brzeskim

w Lewinie Brzeskim

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

DZIEŃ SŁODKOŚCI

Email Drukuj PDF

W naszym gimnazjum tradycją stały się Dni Słodkości. Każdy przedstawiciel Samorządu jest zobowiązany przynieść własnoręcznie upieczone ciasto lub inny przysmak.

I właśnie zgodnie z tą procedurą, 10 października został zorganizowany kolejny Dzień Słodkości. Po przyniesieniu ciast kilkoro przedstawicieli SU zabrało się za przygotowanie stoisk w kawiarence.  Po uporaniu się z przyniesieniem stolików i po oparciu się pokusie podkradnięcia kawałka ciacha, akcja mogła ruszyć!

Jak zwykle, na pierwszy ogień, poszły babeczki i karpatka, ale nie można zapomnieć o serniku, Shrek’u i różnego rodzaju biszkoptach. W niektórych momentach brakowało rąk do wydawania tacek z przysmakami, ale jakoś sobie poradziliśmy.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, jak zresztą każda poprzednia.