Działania SU 2015/16

Pierwszego czerwca wszyscy jesteśmy dziećmi

1 czerwca obchodziliśmy Dzień Dziecka i z tej okazji w naszej szkole Rada Samorządu Uczniowskiego zorganizowała gry i zabawy dla wszystkich uczniów i nauczycieli.

W tym roku świętowaliśmy pod hasłem: „Powrót do dzieciństwa”, ponieważ po raz pierwszy bawiliśmy się w znane gry podwórkowe, niestety już trochę zapomniane. Każda klasa miała za zadanie zdobyć jak najwięcej punktów na poszczególnych stanowiskach a zadania nie należały do najłatwiejszych. Były skoki przez skakankę, gra w gumę, słynna Zośka, hula- hop, szczur, gra w klasy czy taniec.  Gry wymagały skoczności, zwinności i zgrania klasy, i okazały się nie lada wyzwaniem. Szczególnie trudna była gra w gumę czy skoki przez skakankę. Swoje umiejętności zaprezentowała tutaj Pani Adamska, która w butach na obcasach skoczyła 16 razy przez skakankę, wprowadzając w zdumienie i zakłopotanie naszych uczniów. Wielkie brawa!!!! Po świetnej zabawie (to opinia uczniów i nauczycieli) Pani Dyrektor życzeniami, lodami i jabłkami obdzieliła wszystkich obecnych.

Podsumowując naszą zabawę prezentujemy punktację po wszystkich konkurencjach, biorąc oczywiście pod uwagę ilość osób w klasie:

IA                                     15 pkt

IB                                     19 pkt