Witamy na stronie Gimnazjum w Lewinie Brzeskim

Nowe zadania ortograficzne

Już są dostępne w Strefie Ucznia nowe zadania ortograficzne.

Informacja dla Rodziców

Dyrekcja Gimnazjum informuje, że zgodnie z harmonogramem we wtorek 28 października br. odbędą się spotkania z wychowawcami i nauczycielami. W klasach trzecich omówione zostaną wyniki egzaminów próbnych.

Plan lekcji od 20 października 2014 r.

W Strefie Ucznia zamieszczono nowy  plan lekcji.

Informacja dla uczniów klas trzecich

W dniach 15, 16 i 17 października 2014 r. odbędą się egzaminy próbne.

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo,

W najbliższym czasie w naszym gimnazjum pojawi się zespół wizytatorów ds. ewaluacji, którzy przez kilka dni będą się przyglądać naszej placówce. Ewaluacja zewnętrzna jest ważnym elementem systemu nadzoru pedagogicznego, zatwierdzonego rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z 7 października 2009 r. Ma na celu gromadzenie informacji na temat jakości pracy szkół i funkcjonowania systemu edukacyjnego.

Efektem pracy wizytatorów będzie raport, opisujący różne aspekty funkcjonowania szkoły. W związku z tym wizytatorzy ds. ewaluacji gromadzą informacje, aby uzyskać jak najpełniejszy jej obraz. Rozmawiają z dyrekcją i nauczycielami, ale też z uczniami i partnerami placówki. Istotnym elementem jest informacja pozyskana przez rodziców. Chcielibyśmy zatem zaprosić Państwa do wyrażenia swoich opinii na potrzeby tego raportu.

Prosimy Rodziców uczniów klas II i III o wypełnienie ankiety, zawierającej pytania na temat tego, jak postrzegają Państwo naszą szkołę. Ankieta jest w pełni anonimowa, będzie można ją wypełnić w formie on-line w dniu 6 i 7 października 2014r.

Aby wypełnić ankietę należy wejść na stronę

www.seo2.npseo.pl/online/43711

Po zalogowaniu ukaże się czerwony numer ankiety, a pod spodem okienko na wpisanie kodu. Kod oraz adres otrzymacie Państwo za pośrednictwem dziecka.

Instrukcja wypełniania ankiety

Wypełnienie ankiety (2 pytania) zajmie Państwu 5 minut. Zależy nam na Państwa szczerych opiniach. Chcemy poznać Państwa zdanie. Wierzymy, że dzięki Państwa pomocy uda nam się wzmocnić i rozwijać naszą szkolną społeczność.

Zuzanna Gwarys

dyrektor Gimnazjum

Nowa zakładka w Strefie Ucznia

W Strefie Ucznia dodano zakładkę Harmonogram egzaminów, w której zamieszczono terminy egzaminów próbnych, sprawdzianów Na Starcie i Na Mecie oraz  terminy egzaminu gimnazjalnego.

WIRTUALNA SZKOŁA

Statystyka odwiedzin