Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków

w Lewinie Brzeskim

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy na stronie Gimnazjum w Lewinie Brzeskim

Dzień Niepodległości w Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Lewinie Brzeskim

Email Drukuj PDF

Dnia 07 listopada 2014 roku uczciliśmy w naszym gimnazjum kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Organizatorki uroczystości, panie: Irena Kwiatkowska i Małgorzata Góźdź postanowiły w tym roku po raz pierwszy uczcić to święto w nieco inny sposób niż zwykle. Przygotowania do tych wydarzeń rozpoczęły się już na początku października opracowaniem zadań konkursowych i ułożeniem scenariusza apelu. Następnie każdej klasie przydzielone zostały zadania i wykonanie dekoracji tematycznych. Wszystkie klasy wraz z wychowawcami spisały się na medal.  Komisja w składzie p. Irena Kwiatkowska, p.Małgorzata Góźdź, p.Anna Szyłko i p.Magdalena Rybacka miała twardy orzech do zgryzienia, gdyż wszystkie klasy wywiązały się ze swoich zadań REWELACYJNIE!

Więcej…
 

"I Ty możesz zostać OMNIBUSEM"

Email Drukuj PDF

Tradycją naszego gimnazjum są różne konkursy, w których chętnie bierze udział wielu uczniów. Niedawno, bo 24 listopada, w pałacu po raz kolejny odbył się szkolny konkurs pod nazwą "I Ty możesz zostać OMNIBUSEM". Adresowany był on do uczniów klas trzecich. Zakres wiedzy obejmował wiadomości z: języka polskiego, matematyki, fizyki, chemii, biologii, historii, geografii, WOS-u, języków obcych oraz problematykę związaną z Unią Europejską. Niektóre pytania wykraczały poza program  nauczania gimnazjum.

Najlepiej przygotowanymi okazali się być: Paweł Buśko z klasy 3a, Mariusz Siomka z klasy 3c i Justyna Szulikowska, uczennica klasy 3a. Zwycięzcy zakwalifikowali się do czternastej międzyszkolnej olimpiady, która odbędzie się 5 grudnia 2014 r. w  Brzegu.

Gratulujemy bardzo dużej i wszechstronnej wiedzy. Życzymy dalszych sukcesów.

organizatorki: Grażyna Kasiuba i Anna Szyłko

 

Spotkanie z Rodzicami

Email Drukuj PDF

Dyrektor gimnazjum informuje, że spotkanie zaplanowane na 9 grudnia br. odbędzie się wyjątkowo dzień wcześniej tj. 8 grudnia (poniedziałek) o godzinie 18.00.

 

Zasady ortograficzne i zadania

Email Drukuj PDF

W Strefie Ucznia w zakładce Szkolny Konkurs Ortograficzny zamieszczono nowe zadania.

 

Zaproszenie do II Gminnego Konkursu Pięknego Pisania Piórem

Email Drukuj PDF

Pisanie piórem rozwija charakter; uczy cierpliwości i staranności.

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w międzyszkolnym  zorganizowanym przez Gimnazjum oraz PSP w Lewinie Brzeskim, konkursie pisania piórem. Konkurs objął swoim patronatem Burmistrz Lewina Brzeskiego.

Pierwszą  proponowaną formą był list. W tym roku prosimy uczniów o  zredagowanie opisu i baśni, a dorosłych - kartki z pamiętnika.

Więcej…
 

Informacja dla uczniów

Email Drukuj PDF

Przed Wami realizacja obowiązkowego projektu edukacyjnego w gimnazjum. Jeśli jeszcze go nie zrealizowaliście - to ostatni dzwonek, żeby zaplanować pracę. W Strefie Ucznia jest zakładka Szkolna Baza Projektów Edukacyjnych. Tam są propozycje tematów wraz z opiekunami. Możecie też sami zaproponować temat i znaleźć opiekuna. Powodzenia!Uwaga trzecioklasiści!

 


Strona 1 z 10

WIRTUALNA SZKOŁA

Odwiedziny

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Statystyka odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś40
mod_vvisit_counterWczoraj701
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2043
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu5322
mod_vvisit_counterW tym miesiącu25769
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu25496
mod_vvisit_counterOgółem449914

Dziś: Lis 27, 2014