Witamy na stronie Gimnazjum w Lewinie Brzeskim

W Strefie Ucznia zamieszczono plan lekcji.

WAŻNA INFORMACJA

Od 1 września br. zmiana rozkładu jazdy autobusów:

Przecza godz. 6.50

Oldrzyszowice godz. 7.15

Czeska Wieś godz. 7.35

Michałów godz. 7.40

Ptakowice godz. 7.42.

Więcej informacji na przystankach PKS.

Podręczniki na rok szkolny 2014/15

Informacja: listy podręczników na nowy rok szkolny są dostępne w STREFIE UCZNIA  w zakładce Podręczniki 2014/15

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH

Egzaminy poprawkowe składają się z części pisemnej i ustnej.
Nieprzystąpienie do egzaminów poprawkowych jest jednoznaczne  z powtarzaniem klasy.

25 SIERPNIA 2014 (PONIEDZIAŁEK)       godzina 9.00

MATEMATYKA

BIOLOGIA

26 SIERPNIA 2014 (WTOREK)       godzina 9.00

JĘZYK POLSKI

FIZYKA

JĘZYK ANGIELSKI

27 SIERPNIA 2014 (ŚRODA)       godzina 9.00

CHEMIA

JĘZYK NIEMIECKI

GEOGRAFIA

Kiermasz Używanych Podręczników

Zapraszamy uczniów wraz z Rodzicami na Kiermasz Używanych Podręczników

W poniedziałek, 23 czerwca od godziny 12:00 do 13:30 odbędzie się w holu na pierwszym piętrze naszej szkoły Kiermasz Używanych Podręczników. Podczas kiermaszu zostaną udostępnione stanowiska, gdzie wszyscy chętni będą mogli kupić lub sprzedać używane podręczniki zgodnie z obowiązującą podstawą programową dla uczniów gimnazjum. Ceny ustalają sprzedawcy. Każda książka powinna być opatrzona ceną.

Prosimy o właściwe przygotowanie podręczników do sprzedaży (zdjęcie starych okładek, wymazanie gumką popisanych stron i dołączenie kartki z ceną).

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

PROCEDURA OBROTU UŻYWANYMI PODRĘCZNIKAMI

1. Używane podręczniki może sprzedać i kupić każdy uczeń naszej szkoły z klas I-III gimnazjum  za zgodą rodziców, opiekunów.

2. Nie sprzedajemy ćwiczeń.

3. Obrót używanymi podręcznikami będzie odbywał się w ostatnim tygodniu roku szkolnego w wyznaczonym dniu, tj. 23-06-2014 r.

4. Podręczniki przeznaczone do sprzedaży wyceniają uczniowie wraz z rodzicami, opiekunami. Przy wycenie należy wziąć pod uwagę stan podręcznika.

5. Każdy uczeń przed sprzedażą i zakupem podręczników jest zobowiązany do zapoznania się ze szkolnym zestawem podręczników obowiązujących w kolejnym roku szkolnym 2014/2015 (spis będzie dostępny również podczas trwania kiermaszu).

6. Szkoła nie pośredniczy w ewentualnych reklamacjach.

7. Wszelkich informacji na temat kiermaszu udzielają nauczyciele: Ewa Tabian, Jolanta Łuczyńska.

8. W kiermaszu pomagają przedstawiciele samorządu uczniowskiego Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Lewinie Brzeskim.

Uczniowie klas pierwszych zwiedzili Warszawę

W dniach 14 -16 maja br. odbyła się wycieczka do Warszawy. Organizatorkami wyjazdu dla czterdziestoośmioosobowej grupy uczniów były wychowawczynie klas pierwszych: pani Anna Dobrowolska – Urbanek (klasa I a), pani Teresa Mostowska (klasa I b) oraz Krystyna Pańpuch (klasa I c). W opiece nad uczniami wspierała pani Magdalena Rybacka. Już wczesnym rankiem, o godzinie 5.45 uczestnicy wycieczki z pełnym ekwipunkiem oraz we wspaniałych humorach zebrali się przed szkołą. Rodzice z troską w oku odprowadzali swoje pociechy, dbając o bezpieczeństwo. W autobusie śmiechom i żartom, zabawom logicznym i słownym nie było końca. Około 12.30 dotarliśmy do „zakorkowanej” stolicy. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Muzeum Techniki w Pałacu Kultury i Nauki, potem udaliśmy się na ulicę Wiejską, gdzie zobaczyliśmy miejsce obrad naszego parlamentu, czyli Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej.

WIRTUALNA SZKOŁA

Statystyka odwiedzin